Język hiszpański

Zapraszamy dzieci do rozpoczęcia przygody z językiem hiszpańskim!

Dorośli w odróżnieniu od dzieci muszą poświęcić zdecydowanie więcej czasu na naukę języków obcych – młody umysł chłonie wiedzę w niesamowitym tempie, nie ma lepszego czasu na rozpoczęcie przygody z kolejnymi językami niż czas dzieciństwa! Pojemna pamięć i niesamowity językowy słuch pozwalają naszym pociechom przyswajać kilka języków jednocześnie!

Dlaczego język hiszpański?

Niezwykła melodyjność języka hiszpańskiego sprawia, że dzieci uczą się go z ogromną przyjemnością! Na tle innych popularnych języków obcych jest on stosunkowo „łatwy” (większość wyrazów czytamy tak jak piszemy), w związku z tym efekty procesu nauczania widoczne są w krótkim czasie.
Hiszpański jest obecnie drugim (zaraz po języku angielskim) najpopularniejszym językiem świata – jego znajomość jest swoistą inwestycją w przyszłość, poszerza możliwości zawodowe i zapewnia swobodę przebywania w ogromnej społeczności hiszpańskojęzycznej.

Podobnie jak większość kursów prowadzonych w Impulsie, nauka języka hiszpańskiego dla dzieci również opiera się na zasadach metod naturalnych; każde spotkanie to zaproszenie do środowiska obcojęzycznego – na zajęciach minimalizujemy użycie języka polskiego, a wybór materiałów dydaktyczny jest przemyślanym krokiem – nasi mali słuchacze uczą się hiszpańskiego z pomocą podręczników, rekwizytów i symboli specjalnie dostosowanych do ich rozwoju intelektualnego.

Zajęcia prowadzi Native Speaker, co dodatkowo uatrakcyjnia nasz kurs!